18 жовтня до ліцею імені Лесі Українки завітали представники Асоціації "Handicap-international", які провели навчально-інформаційний тренінг для учнів 5-11 класів та працівників закладу за темою: "Навчання ризикам, пов'язаним з вибухонебезпечними предметами". Цікавому та змістовному обговоренню актуальної тематики не завадила дія сигналу "Повітряна тривога", адже заклад має сучасне, технічно обладнане найпростіше укриття!!! Висловлюємо найщиріші слова подяки представникам Асоціації "Handicap-international": Губар Аліні Олександрівні, Прокоф'єву Дмитру Олексійовичу та Соколову Артуру Олеговичу за проведення тренінгу та надані дидактичні матеріали. Сподіваємося на подальшу співпрацю
![photo1697698862](https://live.staticflickr.com/65535/53269413333_2eabb16003_c.jpg)
![photo1697698862 (1)](https://live.staticflickr.com/65535/53269414368_7d70871179_c.jpg)
![photo1697698862 (2)](https://live.staticflickr.com/65535/53269594365_61a173399d_c.jpg)