Дистанційне навчання G Suite Електронна реєстрація Освітній портал

Новини

Профорієнтаційна зустріч з представниками Національного технічного університету "Дніпровська політехніка"

Учні 11-х класів ліцею 23.02.2024р. долучилися до профорієнтаційної зустрічі з представниками Національного технічного університету "Дніпровської політехніки" та отримали важливу та актуальну інформацію щодо вступної кампанії у 2024 році.

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови: Солодій Діну, ученицю 10Б класу - І місце (вч. Помпік Л.П.) та Потапову Світлану, ученицю 11Б класу - ІІ місце (вч. Пінчук Д.І.). Бажаємо успіхів та нових перемог !!!

6 лютого - День безпечного інтернету

Як зробити свій гаджет безпечним для використання? Що робити, якщо хтось зв’язується з тобою, а ти цього не хочеш? Відповіді на ці та інші питання з онлайн-безпеки ми розглянули разом з учнями 8A класу у симуляторі “Онлайн-безпека для дітей”. Захід, присвячений Дню безпечного інтернету 2024, був проведений на уроці інформатики під керівництвом [...] Читати далі

Вчителі початкової школи долучилися до цікавого, інтерактивного тренінгу за освітньою програмою "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

3 лютого 2024 р. вчителі початкової школи долучилися до цікавого, інтерактивного тренінгу за освітньою програмою "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", який був організований КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти". Під час взаємодії з колегами-однодумцями педагоги ліцею отримали не тільки актуальну інформацію, а [...] Читати далі

Співпраця з англомовним волонтером Warren Libauer

Відбувся довгоочікуваний обмін подарунками між учнями ліцею та їх однолітками з м. Берліну. Дякуємо всім діткам та їх батькам початкової школи Windmuhlenberg (м. Берлін) та Warren Libauer за дарунок найщиріших успішок, емоцій та вражень нашим діткам. Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю.

Вітаємо переможців обласної олімпіади з історії!

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії: Шевченко Софія, 9А клас - ІІІ місце; Солодій Діна, 10Б клас -ІІІ місце; Потапова Світлана, 11Б клас - ІІ місце. Переможців підготувала досвідчений педагог ліцею Шевченко Т.М.

Будьте обережні! Бережіть себе!

Внаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації. Чи всі українські діти знають, як діяти, коли знайшов міну? Адже окупанти, утікаючи, часто використовують для пасток [...] Читати далі

Наймолодші ліцеїсти долучилися до предметного тижня історії та права

Наймолодші ліцеїсти ( учні 1-А кл., кл.кер. Кравченко В.А.) долучилися до предметного тижня історії та права провівши цікаву предметну гру " Пам'ятай свої права".

1 2 3 4 5 6 ... 28 >