Дистанційне навчання G Suite Електронна реєстрація Освітній портал

Сексуальне насильство

Для того, щоб зрозуміти, як відбуваються злочини в інтернеті, ми адаптували інформаційну кампанію Internet Watch Foundation «T.A.L.K», розроблену у Великій Британії: https://youtu.be/OmFEo6NQDYA Крім того, ми нагадуємо, що на сайті https://stop-sexting.in.ua/send/ працює портал повідомлень про матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Портал працює як лінія звітування. Ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити подальшої сексуальної експлуатації.

Сексуальне насильство

 

План заходів щодо попередження сексуального насильства над дітьми на 2022 рік

Рекомендації для педагогічних працівників

Наси́льство — застосування силових методів або психологічного тиску за допомогою погроз, свідомо спрямованих на слабших або тих, хто не може чинити опір, тобто будь-яке застосування сили щодо беззахисних.

В рамках акції 16 днів проти насильства було проведено ряд заходів: інформування учасників освітнього процесу щодо питань «Що таке насилля?», «Види насилля», «Ознаки насилля», проведення флешмобу «Ми всі рівні».  


1 грудня весь світ відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, тому шкільна родина долучилася до важливої Всесвітньої проблеми. З учнями було проведено творчу роботу “Єднаємося заради життя”, з метою формування здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.


10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.
Свято засноване 4 грудня 1950 року Генеральною Асамблеєю ООН.
Головна мета цього дня – проголошення рівності всіх громадян, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та миру.

Саме 10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини – вона фактично започаткувала процес створення системи міжнародних стандартів. У Декларації, окрім переліку основних прав людини, також йдеться про політичні, громадянські права і свободи, права в економічній, соціальній та культурній сферах.

Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини. Чимало країн будують своє базове законодавство і конституції на основі положень Декларації. Її принципи – це підґрунтя багатьох пактів, конвенцій і договорів з прав людини, укладених з 1948 року.

До речі, Декларація є документом, який найчастіше перекладають. Наразі його можна прочитати 500 мовами світу.

В Україні ситуація з правами людини останнім часом суттєво погіршилась. Це пов’язано насамперед з російською окупацією Криму і війною на сході країни.

Номери телефонів "Гарячої лінії"


Національна поліція - 102 (повідомлення про факт насильства)

Урядовий контактний центр - 1547 (надання психологічної та юридичної консультації особам, які постраджали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, стосовно дітей, або загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам та дітям)

Безоплатна правова допомога - 0800213103

національна "Горяча лінія" з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0800500335 або 116123 (з мобільного)